چگونه در خرید فلزیاب انتخاب عالی داشته باشیم؟

تست دستگاه  فلزیاب
فلزیاب

فلزیاب فلزیاب

خرید فلزیاب و طلایاب عالی

با توجه به کثرت دستگاه های فلزیاب در بازار، شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که چه دستگاه فلزیابی خوب است و چه فلزیابی نتیجه می دهد. هنوز افرادی هستند که به علت ناآگاهی تجربه طعم تلخ شکست را در ابتدای کار خود چشیده اند.کسانی که با یک تفکر مقدماتی کار خود را شروع کرده ولی در ادامه به دلیل کمبود اطلاعات به نتیجه نرسیده اند. چیزی که همه ما میدانیم، شما با آنها فرق دارید؛ علت آن هم وقت و زمانی است که برای خواندن این مطلب یا مطالب می گذارید.

شما یک قدم از رقبای خود جلوتر هستید.

قدم اول: فلزیاب و طلایاب های خارجی

در دنیای فلزیاب برخلاف سایر دستگاه های دیجیتال، مارک ها حرف اول را نمی زنند.دنبال اسم نباشید.سیستم های فلزیابی که در خارج از کشور ساخته می شوند به علت تفاوت خاک و آب و هوا عملکرد متفاوتی در کشورمان دارند.مانند بسیاری از کالاهای دیجیتال، فلزیاب ها نیز در امر کپی و تقلب مستثنی نیستند.بسیاری از دستگاه هایی که در سایر سایت ها توسط شرکت ها به عنوان دستگاه اورجینال ارائه میشوند کپی بوده و ۱۰% بازدهی دستگاه های نمونه اصل خود را ندارند.

فلزیاب

شرکت فلزیاب شرکت فلزیاب ایرانی واقع در دبی

مساله مهم که شاید کم تر کسی از آن آگاه هست این موضوع است برندسازی بسیاری از دستگاه ها توسط خود شرکت های ایرانی و در داخل کشورمان اتفاق می افتد مثلا بسیاری از دستگاه هایی که در سایتشان در قسمت بوق و کرنا قرار داده اند هیچوقت در خارج از کشور با همان برند یا نام تولید نشده اند.شاید تعدادی از دستگاه هایی که توسط دوستان و آشنایانتان شنیده اید از این نوع سیستم ها باشند.

قدم دوم: دنبال ظاهر دستگاه طلایاب نباشید

ظاهر دستگاه مهم نیست.شاید برای کسی که قصد خرید یک دستگاه تلفن همراه دارد ظاهر در کنار کارایی برایش مهم باشد ولی مطمئن باشید شما هیچوقت نمی توانید یک دستگاه فلزیاب را در دست بگیرید و در خیابان یا محل کار خود حاضر شوید. فوریت خرید خود را فقط روی کیفیت و ابعاد دستگاه قرار دهید.خواهشا در امر خرید فلزیاب دنبال دوربین نباشید.دوربین هایی که در سایر سایت ها به اسم فلزیاب فروخته می شوند چیزی جز تقلب و کلاهبرداری نیستند.

قدم سوم: : آموزش و یادگیری را فراموش نکنید

وقت بگذارید و یاد بگیرید.قبل از خرید حتما از فروشنده بخواهید تمام نکات دستگاه فلزیاب را به شما آموزش کامل دهد.این امر در آینده ۷۰درصد شما را جلو می اندازد.سعی کنید با سوالات مختلف سطح اطلاعات فروشنده را بسنجید.مطمئن بودن از چیزی که میخرید بسیار مهم است.به حرف اتکا نکنید و از فروشنده بخواهید دستگاه طلایاب را برایتان باز کرده و در یک محیط آزاد تست کند.از خرید دستگاهی که به علت پلمپ جعبه و … از تست سر باز می زنند خودداری کنید. نترسید، شما هدفی فراتر از خرید یک دستگاه فلزیاب دارید. این فقط یک پله از مسیری است که قدم هایتان را باید محکم تر و با احتیاط تر بردارید.

قدم چهارم: : فلزیاب پالسی فرکانس پایین

دستگاه پالسی فرکانس پایین بخرید. اگر قبلا پست ” علت برتری فلزیاب پالسی فرکانس پایین ” را مطالعه کرده باشید بیشتر به اهمیت موضوع پالسی و فرکانس پایین بودن دستگاه پی خواهید برد.

قدم پنجم: : ثبات و بالانس دستگاه

تفکیک دستگاه مهم است.اگر دستگاه فلزیابی در امر بالانس(تنظیم با خاک) و تفکیک ضعف داشته باشد  در هر قدمی که برمی دارید این دستگاه طلایاب شروع به بوق زدن و در نتیجه باعث سردرگمی و اشتباه اپراتور دستگاه می شود. برای جلوگیری از این اشتباه علاوه بر داشتن یک فلزیاب با ثبات بالا نیاز به تمرین دو یا سه روزه با یک ظرف کوچک سینی ۲۰ در ۲۰ سانتی متری در عمق ۱ متری دارید.سینی را در جاهای مختلف درون خاک قرار دهید و با دستگاه شروع به اسکن محوطه کرده و سطح اپراتوری خود را افزایش دهید.پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر حتما پست: ” راهنمای خرید بهترین فلزیاب” را مطالعه کنید.

قدم ششم: : خدمات پس از فروش دستگاه طلایاب، مهم ترین اصل

از پشتیبانی و خدمات پس از فروش دستگاه فلزیاب اطمینان کامل داشته باشید.شرکت ها ملزم به خدمات پس از فروش به خریداران خود می باشند. فلزیاب دستگاه حساسی است که ممکن است در حین کار دچار سانحه شده و خراب شوند. حتما از فروشنده بپرسید که در صورت خرابی از آنها چه خدماتی می توانید دریافت کنید ؟! به نوع باتری، میزان شارژدهی و عملکرد آن توجه کرده و آنان را در نظر داشته باشید.

از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب را مطالعه کردید سپاسگذاریم.اگر سوالی پیرامون این مطالب یا مطالب گذشته سایت داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید.مطالب مهم آتی سایت: detecteur de metaux و best budget metal detector و new metal detectors و اجاره فلزیاب و قیمت دستگاه فلزیاب و قیمت فلزیاب و قیمت انواع فلزیاب و قیمت فلزیاب تصویری.

فلزیاب تصویری ام دی ال پلاس

دستگاه نقطه زن وشعاع زن
فلزیاب

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره 09026473119 تماس بگیرید.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *