فلزیاب تصویری پالسی +تبلت

تست دستگاه  فلزیاب
فلزیاب

انواع فلزیاب تصویری انواع فلزیاب تصویری

درباره فلزیاب تصویری پالسی ام اس پی ۶۳۰۰

ام اس پی ۶۳۰۰ یکی از بهترین نوع فلزیاب های تصویری پالسی بازار می باشد. این نقطه زن تصویری با عملکرد فوق العاده خود توانایی یافتن هر نوع فلزی در عمق ۴ متری را دارد.تمام نتایج عملکرد این دستگاه توسط تبلتی که همراه دستگاه می باشد بصورت سه بعدی قابل نمایش است.دستگاه نقطه زن MSP برای یافتن فلزات با ارزش از قدرت تفکیک بالا و همچنین حذف ذرات عالی بهره می برد.

فلزیاب تصویری ام اس پی ۶۳۰۰  امکان یافتن حفره،تونل،چاه و اتاقک های زیرزمینی را برای اپراتور فراهم میکند و همانند نقطه زنی؛  تصاویر دریافتی خود را بر روی تبلت به اپراتور دستگاه نشان می دهد.

کار با این دستگاه بسیار آسان است و نسبت به دستگاه های هم ردیف خود در بازار امکانات فراوانی دارد. همچنین این امکانات باعث محبوبیت این سیستم بین اپراتورهای مختلف شده است.

فلزیاب

فلزیاب و حفره یاب تصویری MSP قابلیت این را دارد که جنس پیدا شده را در ال سی دی خود بر اساس نوع جنس جدا کند و به نمایش قرار دهد. علاوه بر این صوت خارج شده از آن نیز می تواند نمایانگر نوع جنس باشد. با لوپ کوچک آن در زیر خاک تا ۲ مترو هفتاد تست شده که برای یک سینی ۵۰ سانتی جواب می دهد و با لوپ بزرگ ان برای ۴ متر تست شده که برای همان سینی جواب داده است.

دستگاه نقطه زن وشعاع زن
فلزیاب

..::.مشاوره و خرید::..

کاربر گرامی، برای مشاوره و خرید بهترین دستگاه های فلزیاب، طلایاب و ردیاب با شماره 09026473119 تماس بگیرید.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

سوالات خود را در قسمت نظرات حتما با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *